| FormPrix a întrebat:

iPhone X sau Huawei Mate 10? Care-i mai bun sau care merită să fie cumpărat (nu mă interesează prețul, ci calitatea)?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici unul. Mate 10 Pro saaaau... Mate 10 Lite. La ~1700 RON, e un telefon absolut impresionant. iPhone X iei doar daca esti efectiv timpit.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Vai de capul meu :O 6gb ram, camera 20mp, procesor octa, ce-i asta ma, avion?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Nu, e cu adevarat un telefon care isi cam merita pretul.

| OnePiece a răspuns:

Mate 10.

Răspuns utilizator avertizat
| KicDisy a răspuns:

Numai nu iPhone X e un telefon bagat are multe probleme, este pria fix cu identificarea fatei tale, intr-o zi poti sa fii trist si, si atunci telefonul nu o sasi dee seama ca esti tu!
_
Ce parere ai despre videoul meu?
https://www.youtube.com/watch?v=GcPp08bIVAY