| IndSaiDao a întrebat:

Salut la toata lumea. As dori si eu sa stiu cum pot rezolva aceasta probleme. Deci nu mi se mai aude boxa din partea dreapta de ceva vreme si astfel am incercat castile. Din pacate din partea dreapta de la casca dreapta nu se aude si am cumparat altele noi... Din pacate aceeasi problema si nu stiu cum sa o rezolv. Am reinstat driverul de sunet si dejeaba... Ma poate ajuta careva? Ms de ajutor!

1 răspuns:
| MHems a răspuns:

Pai da click pe ce ai instalat ( vezi ca iti apare jos acolo in partea dreapta a ecranului unde e RO sau EN putin mai in dreapta e o sagetuta si dai click pe ce driver ai instalat eu am VIA Audio Deck si dai click) Apoi dai la Speaker si iti apare Front Left si Front Right si reglezi de acolo. Sper ca te-am ajutat! PA!winking