| T4zu a întrebat:

Salut la toata lumea. De curand mi-am schimbat internetul din 20 mbps la 200mbps, insa am o problema, nu se mai incarca asa rapid videoclipuriile de pe youtube la dimensiune mare (4k). Inainte asteptam sa se incarce la rezolutia 4k aprox. 5 secunde acum nici la 30-40 secunde nu se incarca nimic, de ce?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Chiar ai 200. Depinde si cum te conectezi, cablu sau wi-fi. Fa-ti un test de viteza pe site-ul operatorului tau de internet si vezi cat ai la download si upload.

| Gabitzu246 a răspuns:

Hahaha si la 20 de mbps se incarca mai repede decat la 200?, nu are cum, probabil ai ceva la pc

| T4zu explică (pentru Gabitzu246):

Stiu ca pare ciudat, dar partea hardware e in stare impecabila (atat fizic cat si in functionalitati) mai ales ca sunt si componente de calitate.

| Simion_Catalin_1994 a răspuns:

E de vina versiunea de la flash player, cred.