| jencik14 a întrebat:

Salut la toti am avut un Windows Xp si am avut normal pe el doua partitii D cu 280 GB si C cu 20 GB(unde era instalat Windows-ul). Acum mi-am instalat Windows 7 si am ales normal formatarea partitiei C si instalare Windowsului 7 pe ea dupa instalare fara nici o eroare nu imi arata partitia D unde am avut:jocuri muzica si altele va vog sa ma ajutati... Skype-ul meu este jencik_1231

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Mergi in panoul de control/instrumente de administrare/gestionare computer/gestionare disc si atribuie o litera partitiei tale invizibile.

| jencik14 explică (pentru nutepriveste21):

Mrs asa si am facut

| nutepriveste21 a răspuns (pentru jencik14):

Dupa cum vezi in goana dupa,, tricouri' unii dau raspunsuri aberante, pe langa subiect sau zic si ei orice pentru a se vedea pe o pozitie cat mai sus la usseri.

| jencik14 explică (pentru nutepriveste21):

Da asta-i drept big grin.Dar mrs mult pentru raspuns la intrebare ca inainte nu am mai avut Windows 7 si nu stiam cum sa procedez!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ceva normal. Windows7 și Windows xp nu e tot una. Dacă tot ai vrut Windows 7 trebuia să razi complet hard discul și apoi să îl repartiționezi, asta în cazul în care ai hardware de Windows 7, adică nimin 3 Gb ram un procesor dual core și o placă video de 256 Mb, asta ca să poți folosi și altceva în afară de Windows pe pc.Restul îs românisme, cu „mere și așa, etc.Succes

| Trynda a răspuns:

Pai totul se formateaza daca ai ales sa instalezi si sa formatezi C. Cred ca ai acum toata memoria in C, nu ti-ai ales si o partitie D.

| jencik14 explică:

Mrs mult de raspunsuri mam ispravit si nu a fost nevoie re sters hardul si nici memoria nu s-a dus in C