| Clorox a întrebat:

Salut lume, am o problema grava, cand deschid o fotografie in photoshop cc se vede pixelat! Cred ca am facut eu ceva, stie cineva cum sa repar? Nu este din cauza fotografiilor, ieri mergea super si pozele erau clare!

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Cand deschizi pozele, zoom-ul este setat la 100%?

| Clorox explică (pentru bogdan324):

Da! Fiecare poza este pixelata! M-am informat ca trebuie sa schimb ceva (L-am schimbat, ceva la preferinte) Si tot asa, poate trebuie sa repornesc calculatorul sau ceva!

| bogdan324 a răspuns:

Du-te la image->image size si bagi un numar mai mare la resolution

| Clorox explică (pentru bogdan324):

Mersi, o sa incerc!

| Andreea-emilia_Vintescu_1987 a răspuns:

Nu stiu... încearcă să te reinstalezi sau să actualizezi aplicatia!