| Costyn330 a întrebat:

Salut lume, am si eu o problema, am sters folderul numit "Local D", problema este ca nu imi mai citeste nici macar un port usb, am o placa de baza Asus P5K Deluxe, Windows 8.1 32 de biti, nici macar mouse-ul nu il mai citeste, imi apare incontinuu usb was not recognized, am incercat si cu device manager, update drivere dar degeaba, ce pot face? In bios sunt toate Enabled de la usb.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Local d era usb-ul conectat?
Ai putea din device manager sa stergi tot ce tine de usb drivere si sa iei ultimele de pe net pentru modelul de la placa de baza.
Daca nici asa nu merge, reinstal windows.

| Costyn330 explică (pentru aditimus):

Acum instalez alt windows, voi revenii sa iti spun daca functioneaza

| Osneros a răspuns:

O întrebare am: de ce?