| Costyn330 a întrebat:

Am o problema la placa de baza Asus p5k Deluxe, nu mai citeste nici macar un usb din porturile ei interne si nici din placa exterioara...Am windows 8.1 imi apare device is not recognized incontinuu, nici mouse-ul nu il mai citeste, dar laserul se vede adica curent da, de la ce ar putea fi? Trebuie sa instalez cumva vreun driver ca sa functioneze porturile?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi dacă din BIOS sunt setate ca "enabled"

| Costyn330 explică (pentru sierra1):

Toate sunt enabled dar tot nu merg...

| sierra1 a răspuns (pentru Costyn330):

Au "mers" vreodată?

| Costyn330 explică (pentru sierra1):

Da au functionat laughing)

| sierra1 a răspuns (pentru Costyn330):

Pe ce windows

| Costyn330 explică (pentru sierra1):

8.1

| Costyn330 explică (pentru sierra1):

Acum intalez 7 64 bit ultimated, sa vad daca acum citeste mouse-ul macar.

| sierra1 a răspuns (pentru Costyn330):

ținem pumnii