| anonim_4396 a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva cu o problema la laptop?
am asa msi-cx 623
deci cand vreau sal aprind scrie welcome si se blocheaza si numai aper nimic
ce ma fac?
funda cel care ma ajuta!

7 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Intri prin safe mode si ii dai restore
uita aici un tutorial
https://www.youtube.com/watch?v=JCnUu_118Vk

| Alexandru_Alex_1985_5VtU a răspuns (pentru IFlorin97):

Cum intru safe mode?

| Alexandru_Alex_1985_5VtU a răspuns (pentru IFlorin97):

A pai in videoul tau problema e ca la el se aprinde la mn.nu sad

| IFlorin97 a răspuns (pentru Alexandru_Alex_1985_5VtU):

Cand ii dai restart iti apare start windows normaly si iti apere si safemod

| Alexandru_Alex_1985_5VtU a răspuns (pentru IFlorin97):

Bos vad ca vrei sa ma ajuti si apreciez gestul dar nu-mi apare start windows normaly ca daca imi aparea stiam si eu nu merge decat
del
f11
f12

| IFlorin97 a răspuns (pentru Alexandru_Alex_1985_5VtU):

Cand ii dai restart te intreaba cum vrei sa pornesti windowsul si ii dai safemode.

| Alexandru_Alex_1985_5VtU a răspuns (pentru IFlorin97):

Nu merge sa-i dau restart... nu se aprinde deloc decat apare, start windows, welcome se blocheaza si nu se aprinde scrie decat welcome si nu mg. tasta f8 sad