| BuciSh0t a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu ceva urgent?big grin

pe placa asta de baza. Gygabyte Ga P43 Es3G. dati-mi ex de niste placi video compatibile cu placa asta de baza big grin...

Va rog spuneti. va dau voturi. funde laughing da repede va rogbig grin

4 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Orice placa ce are PCI-ex incearca seriile gt400/gtx400 depinde de ce buget ai

| adytzul89 a răspuns:

Salut BuciSh0t, placa ta de baza suporta numai placile video PCI Express x16, ti-am cautat pe eMAG o gama de placi video, ai la alegere :) http://www.emag.ro/......68/last/f2
succes si sa-l stapanesti sanatos :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce spui suma maxima de care dispui iti pot recomanda cateva, editeaza-ti intrebarea.

| Dragonu47 a răspuns:

ASUS GF GTX460 1024MB DDR5, 256bit, PCI-Express
MSI ATI Radeon HD5450 1024MB GDDR3 64bit
Sapphire ATI Radeon HD5670 1024MB GDDR5 128bit
Sapphire ATI Radeon HD5670 1024MB GDDR5 128bit Flex
si sunt mai multe modele avand in vedere ca este pe slot PCI expres 2.0 dar depinde si de bugetul pe care il ai
sper ca te-am ajutat putin...