| Miciuha a întrebat:

Salut spuneti-mi va rog daca aceasta placa de baza gygabyte ga-78lmt-52 este buna pentru gaming adica daca suporta o placa video de ultima generatie si vreo 8 gb ram?

3 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Ai ales o placa de baza destul de buna.
Slotul PCI-E 2.0 x16 te va ajuta enorm cu placa grafica si foarte impresionanta este tehnologia DualBIOS care poate organiza fara probleme un Hard-Disk de 3TB.

| andreiGT a răspuns:

Ai ales o placa de baza destul de buna.
Slotul PCI-E 2.0 x16 te va ajuta enorm cu placa grafica si foarte impresionanta este tehnologia DualBIOS care poate organiza fara probleme un Hard-Disk de 3TB.

| Miciuha explică:

Multumesc mult de raspuns