| Cucu_Alexei_1996 a întrebat:

Salut ma baieti. Am si eu o intrebare si cine ma ajuta ii dau funda. Ieri am zis de dragul vremurilor bune sa ma joc samp (ps eu ma joc csgo, gta V, IV, fifa si chestii cu armate). Culmea e ca la samp am pus niste moduri si s-a blocat imaginea si a trebuit sa dau restart fortat. Dupa am scos modurile si am reistalat samp fara mod de 5 ori si tot nu merge... Ce sa fac? Placa video are vreo 8 luni vechime... -Gt 730 cu 2gb (Atata stiu)

3 răspunsuri:
| Maftei_Marius_2000 a răspuns:

Pai poti sa te joci maincreft =]] Ca toti ceilalti

| RaulMA a răspuns:

S-a dus jocul insine. Se pare ca modurile au schimbat modelele, sunete etc. Si degeaba le-ai instalat. Au rămas majoritatea acolo. Reinstaleaza gta-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l asa nu mearga.