| Dumitrumarian a întrebat:

Salut ma numesc marian sunt nou pe aici si as vrea sa va intreb ceva
1-am un mouse speedlink SL-6187 Compact rf mouse si are stik in el si cand il bag in laptop merge tot se apridne ledul ramne aprins se instaleaza tot, dar nu merge cand il misc DE CE?
VA ROG ajutati-ma

4 răspunsuri:
| DanteAsapRav a răspuns:

Mouse-ul Are baterii In El?
Incearca sa apesi butoanele de sincronizare de pe stick/mouse
si nu plange >sad

| Dumitrumarian explică (pentru DanteAsapRav):

Da am apasat pe toate si eu nu sunt chiar asa de prost incat nu stiu ce sa fac

| DanteAsapRav a răspuns:

Probabil are nevoie de un driver / ai primit un model stricat

| Dumitrumarian explică (pentru DanteAsapRav):

Driverul se instaleaza automat desteptule cand bagi sticku off doamne si da poate am primit un model stricat