| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva care are cont pe wechat sa ma conectez si eu? Trebuie ori sa scaneze un cod de bare ori sa imi scrie numarul de telefon.

4 răspunsuri:
| LorenzoRon a răspuns:

Spune-mi cu ce te ajut.

| Mrejeru_Alex_1994 a răspuns (pentru LorenzoRon):

Imi poti scrie numarul de telefon ca sa ma pot inregistra si eu?

| Wr3nch a răspuns (pentru Mrejeru_Alex_1994):

Pai tu nu ai nr de telefon? Daca il faci pe nr altei persoane nu merge pentru contul e valid doar pe telefonul unde e si sim-ul cu acelasi nr.

| Mrejeru_Alex_1994 a răspuns (pentru Wr3nch):

Imi cer scuze, greseala mea de înteles. Am vrut sa intreb daca imi poate scrie numarul meu la el in cont la sectiunea ajuta un prieten*