| romarioboss a întrebat:

Salut.Ma poate ajuta cineva de 2 saptamani tot imi apare in dreapta monitorului jos ""you may be a victim of software counterfeiting." si

"Ask for genuine microsoft software"... Ce sa fac sa dispara fereastra asta? Cum sa inchid programul? Va rog mult...

6 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Pai asta nu itit dispare niciodata! puneti alt windows original sau daca nu iti pui un windows cu licenta sunt multe programe de activat windowsurii, eu de exemplu nici nu ii fac upatate la windows il las asa. si eu aveam problema pe care o ai tu da mi-am pus wind vista sp 2 si l-am activat cu un program si imi merge ca uns! funda?

| flavianeacsu a răspuns:

Nu este un program, Microsoft te-a detectat ca avand un Windows falsificat. Singurele lucruri pe care le-ai putea face ar fi sa cumperi Windows-ul sau sa il reinstalezi.

| Gabyy32 a răspuns:

Asa imi apare si mie si nu stiu ce sa fac.IMI intra singur pe opera si mi se baga pe Windows nu stiu cum daca gasesti ceva zi-mi si mie pls!

| Sm3cku a răspuns:

Ba nu ma...inseamna ca poti sa fii victima unei contra-afaceri de software...adica e windows ne-original -crackuit nu se intampla nimic decat ca iti dispare imaginea de pe desktop

| V3SCAN a răspuns:

Este un program pe net WindowsLoader...cam asa ceva.il downloadezi ii dai sa ruleze, dupa ii dai restart la calc si gata...big grin
FUNDA?big grin