| Alexfgmt321 a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva?
Se blocheaza laptopul si imi arata doar ecranu negru si sageata de la mouse, am incercat sa bag alt windows dar tot la fel arata, si sa ii dau auto repair tot la del arata, safe mode tot la fel ( error 0xc00000e9)

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce se blocheaza?
Spune-ne ce ai facut inainte de eveniment.

| Alexfgmt321 explică (pentru LPCTSTR):

De ma jucasem pe el intr-o dimineata pana la ora 02:30 aproximativ si dupa l.am stins, a doua zis cand am intrat pe el mergea foarte greu asa ca am intrat in task manager si am dat " end task la explore" si dupa am dat un restart si mi-a aratat accea eroare 0xc00000e9

| Alexfgmt321 explică (pentru LPCTSTR):

Nu

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alexfgmt321):

Clean install si rezolvi toate problemele, chiar si pe cele de care nu stiai.