| CristiB93 a întrebat:

Salut. Ma puteti ajuta cu un driver pentru conexiune la wifi, tot se deconecteaza o data la cateva minute sau ore si nu stiu din ce cauza, daca ii dau restart isi revine apoi dupa o vreme iar pierde conexiunea. Este de la driver sau ce ar putea fi cauza?

5 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Poate fi si placa de retea wireless de vina dar hai sa nu mergem inca pana acolo, spune-mi te rog modelul de laptop ca sa pot sa-ti dau un link catre un driver bun

| CristiB93 explică (pentru Tudy000):

Asus x540y

| Tudy000 a răspuns (pentru CristiB93):

Ok,de aici ia driverul wireless separat si intaleazal sau ia de la Software and ultility Asus live update si fa update de acolo la tot ce iti cere sau zice ca este mai nou decat ai tu, dai restart cand cere sau dupa fiecare daca cere si de acolo mai vedem daca se stabilizeaza sau nu.

| CristiB93 explică (pentru Tudy000):

Pai da-mi linkul

| Tudy000 a răspuns (pentru CristiB93):

Wtf,or l-au scos astia de la TPU ori nu i-am dat copy aseara :)) https://www.asus.com/supportonly/X540YA/HelpDesk_Download/