| anonim_4396 a întrebat:

Mai are cineva in afara de mine probleme cu configurarea de internet de la cosmote pe un Samsung S5230? Am activata o extraoptiune ( XPLORE) cu 25 de mb si nu stiu ce setari sa fac ca sa imi mearga netul. Mi-au trimis pe mail dupa ce i-am contactat eu configuratiile dar tot nu merge. Are cineva vreun Samsung s5230 pe care sa ii mearga netul de la cosmote (cartela + extraoptiune)?

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Dap eu am avut si am trimis mesaj la ei si mi-au trimis acel mesaj de cofigurare si a mers din prima fara probleme. In afara faptului ca mergea infect nu am avut probleme cu el.

| Cristinecunoscutul a răspuns (pentru LittleEvil666):

Si la ce numar ai dat mesaj 6381? straight face la mine mi le-au trimis dar nu imi merge straight face spune-mi si mie ce setari ai la profilul de internet Du-te in SETARI -> SETARI RETEA -> CONEXIUNI si dai click pe conexiunea pe care o ai activata si spne-mi si mie ce scrie pe acolo.

| LittleEvil666 a răspuns (pentru Cristinecunoscutul):

Sincer nu mai stiu ca nu mai am telefonul de ceva timp laughing Eu am avut Web n Walk si parca am dat mesaj la 969 cu mesajul A WNW sau A ABO nu mai stiu sigur...