| AlexandarAlx a întrebat:

Salut mami mi-a luat un laptop Acer din Spania si sambata ajunge in Romania, deci trebuie sa fac ceva la el sa ii formatez bateria? o sa imi dea windosul gata facut, dar driverele de la wifi? big grin

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu se formateaza nici o baterie
nu trebuie nici un driver.

| Λndrei a răspuns:

Cine ți-a băgat în cap treaba cu formtatul bateriei? Ăsta nu e Nokia 1300...
Dacă vine cu Windows instalat atunci cel mai probabil are și driverele instalate. Probabil că singurul lucru ce trebuie instalat la el este limba. Posibil să fie în spaniolă.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Nu e telefon sa-l formatezi, pe cele vechi le formatai. Nu faci nimic, te bucuri de el. Trebuie sa mearga foarte bine. Are tot ce-i trebuie. Sa ai putina atentie la suita de securitate instalata. Cand intri pe net sa faci update la windows si la antivirus! Bafta!