| User252426 a întrebat:

Salut. Merită să fac o sală de jocuri autorizată?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Pai nu te temi ca o sa vina un specialist ca tine cu un magnet si o sa te fure?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Merita ca se fac bani, asta daca ai spatiu, ai know who si ai bani de inchiriat aparate si tot ce trebuie, plus platit angajati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| User252426 explică:

Eu mă refer după ce trece

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru User252426):

După ce trece si mai esti pe aici faci ce sala vrei tu, acum concentreaza te sa nu i ei covid si sa te cureti.

| vreaufunda69 a răspuns:

Da merita, are unchiul meu si face o gramada de bani. chiar si pe timp de pandemie. funda?