| kyacristian a întrebat:

Mi-a cazut o tasta la laptop si anume A si as vrea sa-i inlocuiesc functia lui A cu functia lui Q. Se poate? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Nu se poate, incearca sa o lipesti, iar daca nu merge, foloseste ALT+65(tii apasat alt si tastezi codul) din numpad.

5 răspunsuri:
| marynaedw a răspuns:

Incearca, dar chiar daca ii a in locul lui Q, tot Q se va tasta.

| marynaedw a răspuns:

Incearca, dar chiar daca ii A in locul lui Q, tot Q se va tasta.

| Bobbb a răspuns:

Nu se poate... mai ales la laptop... incearca sa lipeste butonul acolo.

| kyacristian explică:

La functie ma refeream. De exemplu daca pot umbla la controalele tastaturii si atunci cand apas pe Q sa mi apara A ceva de genul cum este Z cu Y cand este setata tastatura pe alta limba

| Ecaterina2012 a răspuns:

Sunt de acord cu Marynaedw.