| fyrelord a întrebat:

Pe laptop-ul meu am un HDD de 320GB si as vrea sa un unul de 500GB, se poate?, vreau sa-l inlocuiesc. Funda

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Teoretic se poate, practic depinde de model! Vezi ce optiuni iti dau cei de la service! succes!

| fyrelord explică (pentru laptopnews):

Uite, avand in vedere ca sunteti specializati in laptop-uri... Problema consta in felul urmator: pe laptop am scapat din greseala un magnet destul de puternic, si as vrea sa stiu daca se pot recupera datele? multumesc mult

| laptopnews a răspuns (pentru fyrelord):

Mergi la un centru service specializat in recuperari de date si vezi ce se mai poate salva!

| Ando1dul a răspuns:

Da se poate

| GregHouse a răspuns:

Da, se poate inlocui, dar daca inca e in garantie o vei pierde.
Mai exista si varianta unui HDD extern.
Sanatate!

| fyrelord explică (pentru GregHouse):

Cel de 320GB e defect si nu se mai poate repara... si vreau sa pun unul de 500 in locul lui big grin de aia intreb