| Sasuke10 a întrebat:

Mi-am achizitionat o pereche de casti cu microfon si cand le-am bagat mergeau amandoua perfect...Cand am incercat a 2-a zi sa vb cu cineva prin microfon, se auzea ce spuneam dar scotea pe fundal niste fosnaituri!
Ce as putea face sa rezolv aceasta problema?

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Fosnituri? Pai nu cred ca sunt de la casti. Le poti scoate si baga iar in PC sau unde le-ai bagat. Daca asa se aude si daca suni de pe alt pc sau telefon inseamna ca ele sunt de vina. Nu ai ce sa le faci, e stricat e stricat. Nu se poate repara.

| Sasuke10 explică (pentru FlorinCiokan):

Microfonul scoate acele sunete nu castile...Castile merg perfect