| BISMARCK112 a întrebat:

Mi-am bagat Win7 si nu-mi mai merge jack portul frontal(sunet/microfon). Ce pot face?

1 răspuns:
| DjNick112 a răspuns:

Si cel din spate merge? Daca nici cel din spate nu merge e posibl sa fie de la drivere

De obicei nu afecteaza cu nimic ca instalezi win si sa nu iti mearga pur si simplu protul jack din fata, problema e sa fie la placa de baza, de obicei se intampla cand nu ai montate firerle, tu nu ai umbalat acolo, asa ca incearca sa instalezi corect driverile