| Gabi1999 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat de curand un Apple iPhone 4 si stiti ca la iphone trebuie cartela mai mica unde pot sa duc cartela mea ca s-o modifice?

4 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Chiar daca este amuzant, trebuie sa tai doar partea aia metalica a cartelei.Un prieten de-al meu are tot iphone 4 si asa a facut si ii mergebig grin. Sper ca te-am ajutat.

| Feitan a răspuns:

Ceai ma esti nebun merge aceeasi cartela laughing acolo unde e mai mic se baga cardul nu cartelawinking

| SparkleO a răspuns:

Salut.
Intr-adevar, la iPHONE si galaxy S4 trebuie cartele mici. Ce faci? cineva cunoscut si-a cumparat una de la Orange. E mai scumpa, da` ce sa-i faci?

| Xero a răspuns:

Poti sa o duci la:Germanos, Oragne, Vodafone nu conteaza daca ai cumparat telefonul de la ei sau nu conteaza sa ai cartela.De ex:daca ai cartela de cosmote du-te la germanos.