| denisTiky a întrebat:

mi-am cumparat o pereche de casti marvo hg8914 si nu mai ard ledurile, nu stiu de ce, le-am cumparat anul trecut prin toamna, acum cateva zile am observat ca nu se mai aprind ledurile.
P.SL cand pc-ul era stins ledurile tot mergeau si ma gandeam ca poate s-au ars de la atata luminat

1 răspuns:
| NeneaFane a răspuns:

Poate fi o problema generala, pana la urma ledurile sunt frumoase dar nu prea contează. Un mic sfat ar ca data viitoare sa alegi niște căști de la Redragon la 130 lei, sunt perfecte.