| bestia69k20 a întrebat:

Salut.Mi-am cumpărat recent un Samsung A51, totul bine și frumos dar în momentul în care îl conectez prin Bluetooth la modulatorul de la mașină, muzica de pe yt merge întrerupt. În contextul în care, modulator este vechi de vreo 2 ani, e posibil sa fie o incompatibilitate între versiunile de Bluetooth? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Eu am 2 teorii.

1. Semnalul de la bluetooth interfereaza cu ceva semnal din masina si aia il intrerupe. Iti zic asta pentru ca si eu am probleme cu castile bluetooth in masina.

2. Datele mobile pot sa mai dea rateuri in functie de unde esti in oras (sau in afara lui) iar in functie de clip sa se incarce mai greu decat viteza de rulate a clipului.

Eu nu cred ca e telefonul de vina, pur si simplu ideea ta pentru muzica nu e cea mai eficienta.

1 răspuns:
| Alive99 a răspuns:

Pai este posibil sa fie de vina si modulatorul.Din ce stiu au o frecventa si este posibil sa se invechit putin.