| SexyBlue a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un mp3 ieri, si nu se mai aprinde astazi, am primti la el si cablu de date happy nu am mai avut mp 3 pana acum, si nu stiu, trebuie cumva incarcat cu cablul de date in calculator? si daca da, il las deschis sau inchis? dau funda pentru cel mai bun raspuns happy!

2 răspunsuri:
| contαbαndonαt a răspuns:

E dupa cum a spus si MaximusBommel, dar chiar si asa... daca ai patii ceva cu el, n-ai avea garantie? ori nu l-ai luat din magazin?

| MaximusBommel a răspuns:

Da, trebuie incarcat. Daca nu are baterie de tip AAA (ca la telecomenzi), atunci conecteaza-l la computer prin cablu USB si asteapta o perioada de timp pana se incarca, dupa care incearca sa-l pornesti.