| SexyBlue a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un mp3 ieri, si nu se mai aprinde astazi, am primti la el si cablu de date happy nu am mai avut mp 3 pana acum, si nu stiu, trebuie cumva incarcat cu cablul de date in calculator? si daca da, il las deschis sau inchis? dau funda pentru cel mai bun raspuns happy!

2 răspunsuri:
| Moisie a răspuns:

Raspunsul cel mai bun ti-l da Duhul Sfant, ca aici esti pe topicul cu Religie si nu pe cel cu Adolescentii au probleme!

| mODIN a răspuns:

Cablul de date il poti baga in orice aparat cu intrare USB ca sa-l incarci.Nu cred ca are vreo importanta daca este deschis sau nu.