| RazOne a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un procesor Core 2 Quad Q8200 2.33Ghz si l-am instalat si nu am avut treaba cu el ma jucam CS GO si aveam fps 180 si acuma dupa ce mi-am instalat din nou Windows 7 pe 64 am 120 si imi scade pana la 80 si setarile la cs go sunt date la low si nu inteleg de ce imi face asa, va rog ajutati-ma?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Verifică daca ai instalat driverii corecți(cei din automatic updates!) pentru placa video și verifică-ți pemperaturile la placa de bază, video și procesor.Succes