| RZW_6050 a întrebat:

Mi-am cumparat un Router D-Linck DiR 600 si am o problema cu el.
- Deci l-am instalat ca la carte cum au spus ei in instructiuni pas cu pas si nici o problema toate bune si frumoase, internetul la Pc este legat din Router prin cablu si merge perfect, dar problema mea este urmatoarea: Daca am Pc-ul pornit reteaua wi-fi merge perfect in casa, dar daca opresc Pc-ul cade si reteaua wi-fi, dar telefonul imi gaseste reteaua cand este oprit pc-ul dar nu se conecteaza la pagina, dar daca am pc-ul pornit toate bune si frumoasse se conecteaza nu are nici un fel de problema. Care sa fie solutia?

1 răspuns:
| adycosty a răspuns:

Incearca sa scoti pc-ul de la router si vezi dac merge asawinking