| Alex_AlexUnder_1997 a întrebat:

Mi-am schimbat furnizorul de cablu internet si telefonie la cei de la RDS&RCS. Au venit acasa au instalat toate bune si frumoase numai ca problema e urmatoarea... internetul merge extrem de greu. Imi ia cel putin 3-4 minute sa se incarce o pagina web. Nu pot asculta o melodie pe youtube ca tot face buffering. Credeti ca pot rezolva problema asta?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Suna la ei si spune-le ca internetul merge foarte greu si ei vor incerca sa remedieze problema.

| Storm1X a răspuns:

Normal, suni la furnizor si le zici ceva de dulce