| MIhaitza81 a întrebat:

Mi-am cumparat un televizor pe care sa il tin pe post de monitor. Televizorul este foarte mare, prinde rezolutia maxima 1920x1200, dar cand il schimb in 1920x1080 (FHD) se vad niste bari negre in sus si in jos. Am bagat driverele updatate la zi, cablul folosit este HDMI, placa video: ASUS NVIDIA GEFORCE GTX 1060 6GB.
Am incercat sa dau rollback la driver, l-am bagat la loc, l-am scos de tot si l-am bagat si are aceeasi problema.

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Suna sau du-te la magazin, de unde l-ai cumparat, cauta cel mai vechi angajat si roaga-l sa te ajute!