| narcis16 a întrebat:

Salut mi-am descarcat si mi-am bagat Windows 10 pe calculator dar acum as vrea sa il schimb si sa bag Windows 7, dar nu pot din cauza ca imi da o eroare si nu-l pot schimba, ce sa fac? Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

Salvează tot ce ai important pe altă partiție sau alt HDD, apoi bootează de pe DVD-ul sau stick-ul de Windows 7 și formatează partiția de Windows.
Dacă tot îți dă eroare, e posibil să fie DVD-ul de vină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti specifica ce eroare iti da mai exact? Nu te lasa sistemul de operare sa il instalezi chiar daca il boot-ezi?