| anonim_4396 a întrebat:

Cu câțiva ani în urmă mi-am făcut un cont de Instagram iar acum am altul. Aveți idee cum pot sa șterg celălalt cont vechi? (Precizez ca nu mai știu parola)

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ca sa-l poti sterge trebuie sa-i afli parola! Daca s-ar putea fara parola iti dai seama cati ar sterge conturile celorlalti? Numai asa sa se distreze... laughing

| Floryn9 a răspuns (pentru lpavel):

Problema e următoarea, contul actual (nou) e cu aceeași adresa de e-mail și număr de telefon...

| lpavel a răspuns (pentru Floryn9):

Pai atunci chiar ca nu mai poti face nimic laughing doar stergi contul nou apoi recuperezi parola la contul vechi, il stergi si faci alt cont...

| cfrtobias a răspuns:

Recuperezi parola si afli parola si il stergi