| ciprian2015 a întrebat:

Salut mi-am facut un cont de facebook si dupa ce l-am facut mam deconectat cand mam conectat zicea ca mi-a fost blocat contul si trebuie sa fac o verificare de securitate sa trimit o poza cu documentul emis de autoritati am trimis o poza cu documentul dar nu am primit nici un raspuns la email voi ati mai patit asa se mai deblocheaza sau trebuie sa-mi fac altu dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| floringabor a răspuns:

Daca ai avut poza de profil cu tine pe facebook, in catva timp se deblocheaza; dar daca nu ai avut poza de profil cu tine, va trebui sa iti faci alt cont