| ciprian2015 a întrebat:

Salut mi-am facut un cont de facebook si dupa ce l-am facut mam deconectat cand mam conectat zicea ca mi-a fost blocat contul si trebuie sa fac o verificare de securitate sa trimit o poza cu documentul emis de autoritati am trimis o poza cu documentul dar nu am primit nici un raspuns la email voi ati mai patit asa se mai deblocheaza sau trebuie sa-mi fac merci dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti sa te verifice. Daca corespunde datele din buetin cu cele de pe facbook, e ok, daca nu crdc a iti trimite email ca e fals contul.