| anonim_4396 a întrebat:

Salut mi-am facut update la skipe si probabil a mai instalat vre un program ceva si cand deschid browserul sau o noua pagina deschide o pagina catre un site msn apartinand de Microsoft cum fac sa o dezactivez

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarci programul Adwcleaner si scanezi cu el.Stergi ce gaseste si restartezi pc-ul.

| Sheldon a răspuns:

In Browser la setari, unde scrie pagina de start sau startup page sau homepage

scrie in loc de msn, google.com sau(orice alta pagina care doresti sa o deschida la pornirea Browser-ului)