| potatohead a întrebat:

Salut,mi-am luat un program Nexus mod manager dar nu merge sa instalez modurile cu el. EX: In SKYRIM am instalat un mod sunniez tracer arrows cu Nexus mod manager, dar cand pornesc jocul nu merge modul nu are sagetile de fire/water/poison etc. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Sigur e un fel de bug sa zicem ..eu nu prea ma pricep sa isi zic cum sa rezovlvi dar te sfatuiesc sa mergi la cineva care poate rezolva problema.MULT SUCCES!happy