| BezeaToxica a întrebat:

Mi-am pus pe Laptop windows XP(inainte aveam 7). Ce drivere sa downloadez ca sa imi activez wifi-ul(pe W7 il aveam, dar pe XP nu il am).

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai dac nu spui totu pana la capat ce Model de laptop ai de unde noi sa ghicim.

| MskDesign a răspuns:

Ai putea sa folosesti Driver Genius Profesional, dar..., Windows-ul XP este cam scazut, mai ales ca Microsoft-ul nu mai face Update pentru Windows XP.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci si instalezi programul slimdriver. Scanezi cu el si apoi descarci absolut toate driverele lipsa detectate. Acest program are functia de a downloada automat ce driver iti trebuie.Trebuie doar sa dai click pe "download" din dreptul fiecarui driver detectat.