| MyFavoriteAvatar a întrebat:

Mi-am pus un film pe dvd, dar nu m-i s-a pus subtitrarea, filmul l-am luat de pe net cu tot cu subtitrare si l-am bagat pe dvd cu nero 7.cum sa pun filmul pe dvd cu tot cu subtitrare(subtitrarea e in film). merci

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Daca ai un floder cu 2 fisiere, deci fisierul video si fisierul ala mic de subtitrare, deschide folderul, si ia cele 2 fisiere individual, unul dupa altul bineinteles, nu ca un intreg cand copii cu nero. daca filmul de pe net ce l-aid escarcat are subtitrarea deja inclusa in el, nu are motive sa nu mearga. practic ai doar un fisier, si anume filmulhappy

2 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Cu ajutorul acestui program:AVI ReComp 1.5.3 poti adauga subtitrarea la film si apoi sa-l scoti pe un DVD
aici gasesti sa descarci programul si informatii :
http://www.avirecomp.com/news.php

| MyFavoriteAvatar explică:

Merci de raspuns, dar tot nu m-i sa bagat subitrareahappy