| danut93 a întrebat:

mi-am reinstalat de curand windowsul.E un Windows 7 Ultimate N 64-bit, insa nu mai merge sa fac acel windows index experience.Am cautat ceva pe google insa am gasit explicatii de genu ca driverele sa fie instalate corect sau update de bios.Am toate driverele instalate corect, biosul este ultima versiune.Imi da urmatoarea eroare "This system does not have the necessary multi-media suport to run the requested assessement".
M-am gandit ca o fi din cauza windowsului.Stiu ca aceasta versiune de windwos, vine cu ceva minusuri fata de versiunea simpla Ultimate si anume lipsa windows media player si windows movie maker.Care credeti ca este cauza? Ma puteti ajuta?
Tin sa mentionez ca inainte sa instalez acest Windows Ultimate N am mai adaugat niste memorie ram!

1 răspuns:
| Mariussssssss a răspuns:

Asta poate fi din cauza ca nu sunt toate driverele instalate. Da-i click dreapta pe computer>properties>in stanga sus da-i pe device manager. Acolo o sa arate niste iconite cu galben si cu semnu exclamarii. Alea sunt drivere neinstalate. Cauta pe google si instaleaza-le.