| LNK a întrebat:

Mi-am reinstalat Windows-ul acum 2 zile, pentru ca era prea incarcat cu programe si mergea foarte greu. Astazi, cand lucram la un document, mi s-a restartat calculatorul din senin. L-am lasat sa se incarce, dar dupa 15 minute s-a restartat din nou. Care credeti ca ar putea fi problema?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Încearcă să dai click dreapta pe My Computer -> Properties -> Advanced, la secțiunea "Startup and recovery" dai click pe "Settings", iar la secțiunea "System failure" debifezi "Automatically restart".
Succes! happy

Elianna
| Elianna a răspuns:

De obicei se intampla asta cand este virusat!

| djacido a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema.Problema este de le Placa Video.