| H3llB0yOn3 a întrebat:

Salut.Mi-am reinstalat windowsul si mi-am bagat xp professional.Ce drivere imi recomandati? Funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Descarca programul Everest, care te ajuta sa descoperi componentele sistemului tau, apoi descarci de pe net drivere-le potrivite (daca nu ai deja cd-ul original cu ele). In primul rand, trebuie sa stii producatorul placii de baza, dupa care, in functie de acesta, intri pe site-ul lui oficial care iti ofera in mod gratuit drivere-le compatibile cu placa de baza (placa de baza, cpu, audio, vga, internet).
Daca ai webcam sau imprimanta/multifunctionala, trebuie sa instalezi si drivere-le pentru ele (tot de pe site-ul producatorului).

2 răspunsuri:
| TupacShakur a răspuns:

Descarca slimdrivers. iti detecteaza automat driverele si le descarca de pe siteu original

| MaDaLiNoSt a răspuns:

Drivere pentru placa audio, drivere de telefon, pentru camera web...

Funda pentru mai multe