| IonutCipii a întrebat:

Salut, mi-am scos pcul sa il curaț, l-am curațat, am sters ce era de sters, apoi cand l-am pus pe pozitie sa-l pornesc, observ ca perifericele & monitoarele nu pornesc, led-uri, sursa, etc sunt functionale, mai mult de atat, se mai si stinge brusc si se aprinde din nou, niste idei? ASAP

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Verifica daca nu cumva ai introdus prost ramii în slot, verifica conectarea plăcii video în slotul pci express sau daca ai conectat toate cablurile. Cel mai probabil, este de curentul de la sursa, nu e alimentat corect.