| Hdyxfwfb a întrebat:

Mi-ați putea recomanda un laptop bun? Pretul nu este o problema.As vrea sa aiba ceva spatiu (incat sa pot juca cateva jocuri :minecraft, gta san andreas).As mai vrea sa tina bateria vreo 3-5 zile daca se poate si nu as vrea sa se descarce repede.

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca "pretul nu e o problema" de ce nu intrii si nu iei un laptop de 10.000 ron/euro sau ceva chiar si mai si?
In ce setari vrei sa te joci, pe ce rezolutii? Poate vrei sa zici la baterie "3-5 ore".
Nu mai zice niciodata "pretul nu e o problema"; daca gandesti asa, du-te si mergi pe ideea "ce e mai scump e mai bun" si cauta-ti cel mai scump lucru din magazinul in care intrii, chiar daca nu e bun deloc.

| AwGenetix a răspuns:

Laptopul meu tine bateria 35 de zile, si joc non-stop. Pe Dekstop.

| Hdyxfwfb explică (pentru AwGenetix):

Ce aptop este?

| AwGenetix a răspuns (pentru Hdyxfwfb):

KODAK este

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns (pentru AwGenetix):

Minti, firma Kodak fabrica imprimante, nu laptopuri. Nu exista un laptop care sa tine 35 de zile... maxim 3 zile. Laptopurile Asus rog (alea noi) bateria tine 2-3 zile (in toate conditile)

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut, Nu exista un laptop cu baterie de 3-5 zile.
Pe acest laptop poti juca orice joc chiar si gta 4 sau gta 5(gta 5 pe setari minime cu directx 10) https://www.emag.ro/......D8NL44BBM/

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns (pentru NicolaeCristianAnonymous):

Acest laptop are o baterie cu o durata de 13 ore, bun pentru jocuri gen gta 4 gta sa, minecraft, acest laptop este si tableta! poti desena pe ea cu un stylus pen in paint. Usor de transportat si are doar 1.5 kg. https://www.emag.ro/......DNBTRSBBM/