| Alexarehacksivoinu a întrebat:

Mi-au dezactivat cei de la Facebook contul. Am trimis unui prieten un film porno de 30 de secunde. Și am completat o cerere pentru revizuirea contului, am trimis poză cu buletinul și au zis că dacă vor avea nevoie de mai multe informații mă vor contacta. Dar eu nu mai am numărul de telefon cu care mă conectez și am introdus adresa de email. Și nu m-au contactat. A trecut o săptămână de când mi l-au dezactivat. Aveți idee dacă mi-l mai activează? Este prima abatere, nu l-am mai avut niciodată dezactivat. Ce este de făcut?

4 răspunsuri:
| teli92 a răspuns:

La mine a durat cam un an si ceva pana l-am putut activa

Răspuns utilizator avertizat
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce ai facut toate cele nu prea mai ai cum sa "fortezi" progresul, trebuie sa-l lasi sa-si urmeze calea; o sa se rezolve de la ei; in spatele ecranului acela sunt oameni; daca ei consideraca e ok ce-ai facut, o sa-ti dea drumul lacont cat mai repede.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Filmul cu aia de la Iasi de pe strada? big grin Data viitoare foloseste WhatsApp pentru de-astea.winking