| catalinn96 a întrebat:

deci am un monitor LG lcd si de la un timp cand aprind pc-ul se stinge si se aprinde la fiecare 3 secunde, ca si cum ar intra in stand by. monitorul l-am testat la alt pc si merge strong, de la placa video nu poate fi, abia ce am luat-o. sa fie placa de baza oare? astept raspunsuri. multumesc.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai tocmai asta e..placa video, poate avea defect din fabrica. Asta e, se mai nimeresc si loturi cu defecte.

| catalinn96 explică (pentru Jipa95):

Placa video este foarte buna. am testa-to si pe ea.AMD random 5500 hd