| mikeyr0cks a întrebat:

Nu ma decid ce sa aleg intre un iphone 8 si un iphone 8 plus. Eu vreau ceva mic si finut, dar multi mi-au zis sa imi iau 8 plus ca e mai bun. Chiar e cu mult mai bun si merita banii in plus?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cand nu te poti decide inseamna ca le consideri egale in caracteristici. Deci alege-l pe cel mai ieftin.
Eu imi aleg telefonul in functie de caracteristica care conteaza cel mai mult pentru mine si care este camera foto. Care telefon face poze mai bune e alesul meu. La tine care e caracteristica preferata?

| Nich01 a răspuns:

Eu personal as alege 8 ul Din cate am auzit singura diferenta intre ele e marimea ecranului procesorul putin mai ridicat si bateria mai maricica dar nu semnificativ la 8 plus
Dupa mine e destul de deranjant 8 plusul pentru ecranul pe care il are