| ioanai34 a întrebat:

Salut, nu prea imi mai tine bateria la telefon. Mentionez ca e 7plus. Ce sa fac sa tina mai mult, fara sa o schimb?
Nu vreau argumentari ca e de rahat telefonul laughingpentru ca asta inseamna invidie și nu mai merge deoarece mi-a picat de multe ori e si spart

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Nu folosi telefonul in timp ce se incarca bateria si incarca bateria de fiecare data numai daca mai este incarcata 10 la suta nu cand e 40 sau 50 la suta.Descarca aplicatia 360 security si in aplicatie cauta bateria si din cand in cand inchide aplicatile inutile cu aceasta aplicatie.