| mynameisseby a întrebat:

Salut, nu se mai aud boxelestraight face nici castile, ele merg dar nu mai au sunet. Am vrut sa scot si sa bag din nou mufa din spate deoarece nu imi mergea microfonul si acum nu imi mai merg nici boxele (mufa am bagat-o corect exact cum era inainte) ceva setari din hd audio manager, control panel? nici nu am dezinstalat driveru audio, Funda promit!

Răspuns Câştigător
| PrOEvolution a răspuns:

Hmmm.Cred ca este de la placa audio.Reinstaleaza driverul audio, restarteaza pc-ul, curata registrul cu ccleaner. Poti incerca si Driver Genius este un program care iti descarca driverele necesare si le instaleaza.

2 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Ce placa de sunet ai? stereo sau 5.1? La stereo trebuie sa bagi mufa de la boxe in mijloc.

| Iulian03 a răspuns:

Poate ca e arsa placa de sunet.